Nipt Testleri: Nifty-Harmony-Genlab NACE Test

Genlab NACE Test, Nifty Test ve Harmony Test birer Nipt Testi, yani Non-İnvaziv Fetal Trizomi Testidir. Doğumdan önce kan örneği ile yapılan bu üç test bebeğin kromozom yapısına ilişkin bilgi almamızı sağlar. Genlab NACE Test, Nifty Test ve Harmony Test gebeliğin 10. haftasından itibaren yapılabilir.

Nipt Testleri içerisinde Genlab NACE Testin Nifty Test ve Harmony Teste Üstünlükleri

Öncelikle Genlab NACE Test, Nifty Test ve Harmony Test gibi sonuçları olasılık hesabı veya yüzde ile değil "Normal" ve "Anormal" şeklinde net olarak raporlamaktadır. Diğer Testler ortalama 230 bin DNA dizlimini inceleyebilirken; Genlab NACE Test yaklaşık olarak 30 milyon DNA dizliminin tamamını inceleyerek net sonuç sunmaktadır.

Genlab NACE Test dünyada ilk defa 24 kromozomun tamamını inceler ve Trizomi 9 - Trizomi 16 gibi ilk trimesterde saptanan spontan düşükle ilgili olan düşüklüklerinde tespitini yapabilen TEK Nipt Testidir.

Genlab NACE Test ikiz gebeliklerde, tüp bebek yöntemiyle oluşan hamileliklerde, taşıyıcı anne gebeliklerinde ve Kaybolan İkiz Sendromunda (Vanishing Twin) güvenle Kullanılan TEK testtir.

Genlab NACE Test bu üstünlüklerin tamamını tek bir tüp kan ile analiz eder. Cerrahi girişim gerektirmez ve risk teşkil etmez.

Genlab NACE Test ile Nipt Testi Yaptırmak için

0850 888 02 03 no'lu numaradan bize ulaşabilir, info@genlabgroup.com adresine mail atabilirsiniz